W tej chwili jestem pijany. Ale BEZOBJAWOWO…

W tej chwili boli mnie głowa. Ale generalnie czuję się świetnie i nie wezmę proszka. Bo mnie boli BEZOBJAWOWO…

Jestem też pijany. Ale zachowuję pełną trzeźwość umysłu, równowagę i koordynację. Mogę pracować i prowadzić auto. Bo jestem pijany BEZOBJAWOWO…

Co za absurd??? Choroba bezobjawowa! W ZSRR była schizofrenia bezobjawowa – zamykano na nią oponentów Partii w psychiatrykach. Teraz „bezobjawowo” chorują górnicy – 95% „z wirusem” nie ma objawów (reszta pewnie objawy przeziębienia, bądź grypy – o zgonach wśród górników jakoś nie słychać). Zamyka się ich na kwarantannach, ponieważ od dawna już szykowali się „na stolicę”, na protesty.

Rozwój „pandemii” w Polsce to ściema, polityczne uwarunkowana ściema. Testy robi się głównie w kopalniach, 80% wykryć jest więc na Śląsku. Z tego 95% przechodzi „bezobjawowo”.

Czy władza ma ludzi za takich ekstremalnie tępych bez-mózgów? Zastanawiam się jak ciężko taką żabę przełknąć sympatykom Partii. No chyba, że w ogóle tego nie analizują. Niewykluczone, że tak…

Jedna myśl na temat “W tej chwili jestem pijany. Ale BEZOBJAWOWO…

Dodaj własny

  1. Ten syjonistyczny, rozpasany do granic wytrzymalosci rzad pisowski poszedl na lewackiej fali „fake newsów”. Klamie, ciągle klamie, a glownym klamcą jest Morawiecki, ktory stal sie juz slynny od przezwiska ” Pinokio „. Te zydowskie wstretasy, o zmienionych nazwiskach na polskie, nie osiagnely celu w 100%, Polowa z nas juz wie, ze KORONA virus to wielka sciema, mająca wspomoc marksistowski ruch globalego ocieplenia, dązacy do zamkniecia przemyslu, kopaln i duszy kazdej gospodarki – malych przedsiebiorstw, a przy okazji zaszczepienia nas toksycznymi szczepionkami i obnizenia liczby populacji. Nasz minister zdrowia – Szumowina nad szumowiny jest niby profesorem nauk medycznych, ale czy to prawda? Dzierzyl juz wazne stanowiska w ministerstwie finansow, ministerstwie szkolnictwa i wszedzie, czego dotknął, pojawil sie smrod korupcji, bylejakosci, prywaty, kolesiostwa i konfliktu interesow. PiS nie jest partia prawicowa. Rzadzą nami bolszewicy najgorszej masci, kretacze i oszusci, ktorzy pod plaszczykiem prawicowosci i socjalistycznego rozdawnictwa tumanią starszą czesc spoleczenstwa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: