O łobuzach i zbrodniarzach z WHO…

Ta WHO to banda durniów, czy banda łobuzów, zajmujących odurnianiem lekarzy i reszty społeczeństwa? Obstawiam to drugie. Łobuzów – to mało powiedziane. Po tym, co wyczyniali w Europie, przy pseudo-epidemiach ptasiej grypy i świńskiej grypy, można ich nazwać oszustami i naciągaczami. A po tym, co wyczynili w Afryce, eksperymentując ze szczepionkami na tubylczych ludach, można ich nazwać zbrodniarzami.

WHO przyznała właśnie, że maseczki – w zdecydowanej większości przypadków – nie miały sensu… Bo propagacja wirusa wśród „bez-objawowców” praktycznie nie istnieje. Jestem przekonany, że wiedzieli to od początku, a maseczki były po to, żeby u „ciemnego ludu” podsycić psychozę, strach przed „pandemią”. I daliśmy się oduraczyć, z tym, że część ludzi już wytrzeźwiała. A część – nie.

Należy pamiętać, że WHO to nie żadna organizacja pożytku publicznego, tylko międzynarodowa FIRMA marketingowa, zajmująca się propagandą mającą stymulować sprzedaż koncernów farmaceutycznych. Utrzymywana jest głównie z dotacji tych koncernów, więc ma być tubą propagandową ich interesów.

„Jeżeli się boisz, już jesteś niewolnikiem”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: