Prognoza Sz. Kom. TYLERA DURDENA

Sz. Kom. TYLER DURDEN pisze:

Na ogół pierwsze reakcje rynków na newsy makroekonomiczne oraz poniedziałkowe sesje giełdowe są pułapką. Dlatego prognozuję, że koronowirus za kilka miesięcy się skończy, spowoduje krótkotrwała recesję, która usprawiedliwi nowe QE, z czego większość trafi na rynki finansowe. Dzięki temu klasa ludowa i średnia będą jeszcze biedniejsze, a bogaci jeszcze bogatsi.

MÓJ KOMENTARZ: Co do głębi konsekwencji ekonomicznych – nie wiem, czy to będzie krótkotrwała recesja, czy głębsza zapaść.

Natomiast zgodzę się z Panem, że duży kapitał dokona zakupów, gdy giełdy będą nisko. Tak jak było choćby po bitwie pod Waterloo, gdzie Rodzina Rothschildów przejęła większość aktywów Wielkiej Brytanii.

Nie zdziwiłbym się, gdyby cała to wirusowe zamieszanie było wywołana z premedytacją w tym celu, żeby zbić giełdy w dół i dokonać zakupów.

3 myśli na temat “Prognoza Sz. Kom. TYLERA DURDENA

Dodaj własny

  1. Z całym wieloletnim szacunkiem dla Pana DR prowadzącego muszę powiedzieć , że spierdzielał totalnie. Jaka to dyskusja, nad czym . Wpływ wirusa na świat . A co nas to obchodzi. Resztki BS kiszą się sosie knf, za moment 1% ludzkości posiadający 99% majątku świata poprzez swoje przybudówki i aparat represji zacznie klasyfikować lidzkie chomiki wg. przydatności ponowoczesnej i przydzielać im kredyty firmy świat bez poparcia w depozytach ciułaczy i żadnej kontroli poza scoringami programowymi opartymi na logach z światoinwigilacji tj. internetu, a tu o wpływie koronamediusa naz prymitywne banki, które myślą, że przyjacielska znajomość Tadka z ze Świętochowa uchroni je przed jego niespłacalnością i jeszcze Tadek zapłaci 5% prowizji. O jej jacy jesteśmy fajni i bystrzy. To już jest inny świat . BS w formule Witosa już nie ma, a Tadek chce nas tylko wy…………… Astalawista. Nowi gracze zapełnią pustkę. Ps . nie liczę na publikację .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: