Poseł Braun (Konfederacja) o PBS: „nie zbankrutował tak jak zwykle w normalnym świecie, […], nie, ten Bank zbankrutował odgórnie”

Sz. P. Poseł Grzegorz Braun o upadku / „przewróceniu” Podkarpackiego BS:

  • „Miała być podkomisja Sejmowa na ten temat, no i – nie ma.”
  • „Nie wiem, bo mi odmawiają instytucje finansowe, nota bene – centralne, BFG, KNF, odmawiają informacji na ten temat.”
  • „Ten Bank w Sanoku, to nie zbankrutował tak jak zwykle w normalnym świecie, […], nie, ten Bank zbankrutował odgórnie. W ogóle on nie zbankrutował; to się nazywa „zarządzenie przymusowej restrukturyzacji”. Czyli hiobowa wieść, de facto stanowiąca wyrok śmierci dla jakiegoś elementu systemu finansowego RP. To przyszło z góry. Nie mogę się doprosić o pełen tekst samej decyzji, a co dopiero – uzasadnienia. […] parę dni temu była wątpliwość wśród ludzi na Podkarpaciu, czy to uzasadnienie w ogóle istnieje, czy istnieje na piśmie – skoro nie chcą go wydać”

Jedna myśl na temat “Poseł Braun (Konfederacja) o PBS: „nie zbankrutował tak jak zwykle w normalnym świecie, […], nie, ten Bank zbankrutował odgórnie”

Dodaj własny

  1. W Polsce rzadza syjonisci, a ci manipuluja, klamia, kradna. Np. bezkarna i zbojecka dzialalnosc syndyka Skoku Wolomin- Kochanskiego (numer rej. 007) jest dokladnym odbiciem bezprawia szerzacego sie wsrod elit wladzy i Partii Interesow Syjonistycznych. Teraz mamy Podkarpacki BS i nowa forme dzialan rozbojniczych agencji podleglych Ministerstwu Finansow. Dobrze, ze mamy posla Konfederacji Grzegorza Brauna, ktory sieje postrach na posiedzeniach komisji , podkomisji i zespolow sejmowych. Mam nadzieje, ze to ON kiedys zostanie prezydentem i zaprowadzi porzadek w tym skorumpowanym kraju.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: