Poseł Braun (Konfederacja) o PBS: „Czy ktoś nie miał takiego zamiaru […], żeby w ogóle wywrócić taki Bank, po to żeby w ogóle przyśpieszyć proces konsolidacji?”

Sz. P. Poseł Grzegorz Braun o upadku / „przewróceniu” Podkarpackiego BS:

  • „Przypatrujcie się temu, bo kto wie, czy sprawa PBS to też nie jest jakiś program pilotażowy. Na razie zbankrutował tylko jeden, zdaje sie drugi co do wielkości tego typu bank, poważny. Ale, można mówić „tylko jeden”, tak, ale podrywa to zaufanie w ogóle […] do Bankowości Spółdzielczej. Czy ktoś nie miał takiego zamiaru ewentualnego, przynajmniej, żeby w ogóle wywrócić taki Bank, po to żeby w ogóle przyśpieszyć proces konsolidacji bankowości w systemie, w którym to duzi lichwiarze, duże misie tylko zostają, a małych trzeba odstrzelić.”
  • „Samorządy na Podkarpaciu, to w pierwszych dniach straty samorządów sięgają 100 mln zł. […] Nikt nie bije tutaj na alarm, żadna komisja się tutaj nie zbiera”

Jedna myśl na temat “Poseł Braun (Konfederacja) o PBS: „Czy ktoś nie miał takiego zamiaru […], żeby w ogóle wywrócić taki Bank, po to żeby w ogóle przyśpieszyć proces konsolidacji?”

Dodaj własny

  1. Duze lichwiarskie banki sa preferowane przez polskie, syjonistyczne wladze centralne. Nie zapomnimy, ze pinokio Morawiecki dorzucil najwiekszemu bankowi swiata, JP Morgan, 20 mln zl z kasy polskich podatnikow. Banki spoldzielcze z polskim kapitalem sa szykanowane a konsumencii straszeni bankructwem przez te wladze warszawskie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: