WIEŚCI z Diners Club: szeroka oferta kart Diners Club dla klientów banków spółdzielczych

Poniżej zamieszczam materiał nadesłany przez Dinners Club International:

Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej, atrakcyjny program lojalnościowy, udogodnienia na lotniskach, jeden z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie, liczne promocje i przynależność do prestiżowego klubu. To wszystko czeka na klientów Grupy BPS, którzy zamówią karty Diners Club ze wspólnym logo.

Diners Club to pionier płatności bezgotówkowych, który jako pierwszy na świecie wprowadził karty płatnicze w latach 50. Firma wydaje karty kredytowe i obciążeniowe z okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów karty w wysokości od 6 proc. w skali roku. Cechą charakterystyczną produktów Diners Club jest bogaty pakiet usług dodanych, obejmujący w standardzie m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży służbowych i prywatnych do 1 mln zł.

– Diners Club Polska jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie. Sieć akceptacji naszych kart to ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatów w ponad 190 państwach. Nasze produkty są dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych zawodów i aktywnym podróżnikom oraz wszystkim, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w wydawaniu kart z bogatym pakietem korzyści sprawia, że nasze produkty doskonale odpowiadają na potrzeby klientów, są wygodne w użyciu i dopracowane w najmniejszym detalu – mówi Monika Masztakowska, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Diners Club Polska.

Dla klientów, którzy chcą zamówić produkty ze wspólnym logo Diners Club i banku spółdzielczego dostępne są karty firmowe i prywatne, m.in. Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT, prestiżowa karta Premium Vintage oraz produkty bezpośrednio adresowane do przedsiębiorców: karta Partner, Travel Account i Road Account.

Doskonały partner dla MŚP

Z myślą o przedsiębiorcach, którzy w ramach prowadzonej działalności akceptują płatności kartami Diners Club, została stworzona karta firmowa Partner. Posiada ona bardzo korzystne parametry, m.in. brak opłaty rocznej, oprocentowanie kredytu na jednym z najniższych poziomów na rynku (6 proc. rocznie), korzystne warunki wypłaty gotówki z bankomatów (prowizja 2,5 proc.), odroczonym termin spłaty sięgający aż 59 dni oraz pakiet usług opcjonalnych. Czyni to kartę Diners Club Partner idealnym narzędziem wspierającym zarządzanie finansami przedsiębiorstwa oraz awaryjnym źródłem finansowania dostępnym bez zbędnych formalności.

– Jak pokazało badanie „Obrót bezgotówkowy w MŚP” przeprowadzone na zlecenie Diners Club Polska, małe i średnie przedsiębiorstwa przy wyborze służbowych kart kredytowych kieruje się m.in. wysokością oprocentowania kredytu (41 proc.). Drugim ważnym czynnikiem jest długość okresu bezodsetkowego (39 proc.). Blisko połowie przedsiębiorców zależy także na internetowym dostępie do wszystkich służbowych kart i możliwości stałego kontrolowania wydatków – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

Karta Diners Club Partner odpowiada na wszystkie najważniejsze potrzeby, na które wskazują właściciele firm. Internetowe e-konto pozwala kontrolować i analizować wydatki wszystkich służbowych kart 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Natomiast kredyt w karcie jest jednym z najniżej oprocentowanych na rynku, co w połączniu z długim okresem bezodsetkowym, jest doskonałym źródłem finansowania w nagłych sytuacjach, bardzo szybkim i bez zbędnych formalności.

Najlepszy towarzysz podróży

Dla osób, które często podróżują służbowo lub prywatnie idealnym wyborem będzie karta Diners Club LOT, dwukrotnie z rzędu nagrodzona w plebiscycie Business Traveller Awards jako najlepsza karta w podróży biznesowej. Posiadacz karty może korzystać m.in. z komfortowych saloników na lotniskach, szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa przed wejściem do strefy odlotów (Fast Track), kompleksowego ubezpieczenia w podróży zagranicznej (obejmującego także współtowarzyszy podróży) oraz Programu Premiowego Diners Club, który umożliwia wymianę zebranych punktów na mile w programie Miles & More.

Nie tylko dla zamożnych

Diners Club Traveler to z kolei optymalne rozwiązanie dla miłośników podróży turystycznych. Karta w standardzie oferuje kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500 tys. zł. Umożliwia korzystanie z szybkich ścieżek odprawy na lotniskach i przystąpienie do programu lojalnościowego Diners Club, w którym zebrane punkty można wymienić na bilety lotnicze lub rezerwacje hotelowe dokonane na platformie ClubMiles.pl. Osoby, które zamówią karty Traveler do końca marca 2019 r. i dokonają pierwszej transakcji zostaną zwolnione z pierwszej opłaty rocznej.

Dla tych, którzy oczekują więcej

Karta Diners Club Premium Vintage to najbardziej ekskluzywny produkt w ofercie Diners Club, skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższych standardów. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w podróży m.in. dzięki atrakcyjnemu pakietowi ubezpieczenia, które działa zarówno podczas podróży krajowej, jak i zagranicznej, Fast Track na wybranych lotniskach, możliwości relaksu w salonikach lotniskowych na całym świecie. Co więcej, karta zapewnia możliwość skorzystania z usług osobistego i medycznego concierge oraz assistance domowego.

Więcej informacji na stronie: http://www.dinersclub.pl/pl

Kontakt dla mediów

Radosław Pupiec

Tel. 517 595 218

e-mail: radoslaw.pupiec@clearcom.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: