WIDEO z IV Głosu IT BS-ów: Sz. P. Prezes M. Ziemiańczyk krytycznie o centralizacji IT

(re-edycja publikacji z X 2018)

Na IV „Głosie IT BS-ów” (maj 2018) Sz. P. Prezes Mariusz Ziemiańczyk (Pieniński BS w Krościenku) miał wystąpienie o centralizacji IT w zrzeszeniu BPS. Po wystąpieniu odbyła się debata prowadzona przez Sz. Kol. Janusza Kurczycha (BS Kielce) w której udział wzięli Szanowni Panowie [kolejność alfabetyczna]: A. Dubis (PBS), D. Olkiewicz (BPS), M. Ziemiańczyk  (Pieniński BS) oraz Prowadzący.  Poniżej materiał wideo:

2 myśli na temat “WIDEO z IV Głosu IT BS-ów: Sz. P. Prezes M. Ziemiańczyk krytycznie o centralizacji IT

Dodaj własny

  1. Centralizacja, unifikacja, fintechizacja, sprzedajemy budynki zwalniamy pracowników liczymy zyski, vive la asseco. Rolnikom też się wydawało że wprowadzenie elektronicznych wniosków o dotacje jest niemożliwe a tym czasem trzask i jest.

    Polubienie

  2. Czym innym jest elektroniczny wniosek rolnika (to jeszcze nie piniądz janie krol i jeszcze jest daleko piesek od zająca) a czym innym jest obrót własnym pieniądzem za pomocą nowoczesnych technik elektronicznych. Ja szanuję własne pieniądze i muszę być w 200 % pewnym bezpieczeństwa operacji. Czy rolnik, rzemieślnik, rencista, emeryt jest wystarczająco obeznany z nowoczesną elektroniką aby powierzyć jej swój majątek ? Chyba jeszcze nie teraz. Oczywiście banki chętnie się naszymi pieniędzmi zaopiekują. Jednakże ślepa wiara w rzetelność i uczciwość oraz wieczne trwanie banków i polityków jest chybiona – patrz kredyty frankowe i zwróć uwagę, ż e nie tylko G- bank ich udzielał? i dlaczego o innych bankach jest cisza jak na pogrzebie organisty. Banki spółdzielcze ich na 1000% nie udzielały. Prawdziwa podstawa odmowy zezwolenia to zawiść dużych banków o czyste konto bsów i powiązana z tym obawa, że ewentualne obciążenie kosztami wyrównania krzywd frankowiczów ustawią je w bardzo niekonkurencyjnej sytuacji. Przecież politycy muszą wygrać jakoś wybory, a frankowiczów jest wiele.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: