Polemizując z osobą o innym zdaniu można się czegoś nowego dowiedzieć

Sz. Kom. TYLER DURDEN pisze:

„Trump to dla Pana Hitler, przedsiębiorcy to Armia Krajowa, a polskie wojsko to Wermacht? Czekam na kolejne trafne porównanie.”

ODPOWIADAM: Niektóre Pańskie poglądy są w mojej ocenie bardzo kontrowersyjne, Sz. Komentatorze TYLER DURDEN. Mimo, że się z pewnymi Pana opiniami nie zgadzam, cieszę się, że możemy tu polemizować. M. in. dlatego, że obecność tu takiej dyskusji, jak na przykład ta nasza,jest wyrazem pluralistycznego i niecenzurowanego charakteru BS BLOG-a.

TYLER DURDEN: „Swoją drogą jeszcze raz polecam Panu lekturę lewicowych periodyków albo profilu doktor Sylwii Spurek, bo myślę, że świetnie odnajdzie się Pan w lewicowym świecie. Pasja do moralizowania już jest, podobna hierarchia wartości również: na pierwszym miejscu chomiczki, kurczaczki i obywatele innych państw, na drugim rodacy.”

ODPOWIADAM: Ja zasadniczno nie dzielę poglądów na prawicowe i lewicowe, tylko na takie, z którymi się zgadzam, i takie, których nie podzielam. Plus te, co do których nie mam zdania.

Interesują mnie poglądy, publikacje i opinie wielu stron debaty. Poznaję – myślę dość pilnie – opinie i lewicy, i prawicy, i opcji pośrednich. Wiele czasu poświęciłem na studiowanie światopoglądu lewicowego, socjalistycznego, czy komunistycznego. Także wiele na poznanie pozycji wolnościowych, prawicowych, konserwatywnych. Dziękuje za rekomendację; Pani Doktor Sylwii Spurek jeszcze nie słuchałem, więc chętnie to uczynię.

TYLER DURDEN: „Z tego jak potępia Pan wszelkie zło wnioskuję, że nie je Pan również drobiu (kurczaki hodowane są w koszmarnych warunkach), nigdy w życiu nie pojedzie trasą S7 (aby ją postawić prawdopodobnie trzeba będzie zniszczyć legowisko chomików) oraz potępia Ronalda Reagana, który wspierał krwawe reżim w Ameryce Południowej.”

ODPOWIADAM: Potępiam zło – mam nadzieję – wszelkie… 🙂

Kuczaki jadam – czy ja wyraziłem pogląd, że uważam jedzenie kurczaków za zło? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: