Nie, nie nazwałbym polskich żołnierzy zabijających Irakijczyków, czy Afgańczyków, okupujących przemocą ich kraj bohaterami

Sz. Kom. TYLER DURDEN pisze:

„Tak, polscy żołnierze to bohaterowie, którzy ryzykują życie, by ich kraj nie stał się ponownie obcą kolonią, ich rodacy nie byli masowo mordowani a rodaczki masowo gwałcone.”

MÓJ KOMENTARZ: Nie, nie nazwałbym polskich żołnierzy zabijających Irakijczyków, czy Afgańczyków, okupujących przemocą ich kraj bohaterami – nie sądzę, by mnie Sz. Kom. do tego namówił… Jest takie powiedzenie, że na szczęścia nie zbuduje się na cudzym nieszczęściu. I jak raczej w to wierzę, niż w przedstawioną przez Pana logikę.

Równie dobrze, o żołnierzach Wermachtu ekspandujących na Europę można by powiedzieć, że to bohaterowie PREWENCYJNIE ratujący swój kraj przed bolszewicką agresją na Zachód (która była przez Stalina planowana).

Za tym, co Pan pisze, kryje się bardzo pokrętna logika; mamy być współ-agresorem w Iraku, Afganistanie, czy nie daj boże Iranie, czy Syrii, byśmy nie „stali się ponownie obcą kolonią, ich rodacy nie byli masowo mordowani a rodaczki masowo gwałcone”??? Czyli zabijajmy bogu ducha winnych ludzi, by nas nie zabito? Przepraszam – ale to „nie moja bajka”…

TYLER DURDEN: „A co do pojedynczych incydentów, to zdarzają się one również w policji, więc rozumiem, że postuluje Pan również likwidację tej złej instytucji. Na pewno dzięki temu zmniejszy się ilość przemocy.”

ODPOWIADAM: Nie byłoby incydentu w Nagar Kel i innych śmierci Irakijczyków z rąk polskich żołnierzy, gdybyśmy tam nie byli współ-agresorem i okupantem.

Nie, nie postuluję likwidacji policji.

Jedna myśl na temat “Nie, nie nazwałbym polskich żołnierzy zabijających Irakijczyków, czy Afgańczyków, okupujących przemocą ich kraj bohaterami

Dodaj własny

  1. Ci zolnierze z pewnoscia nie sa bohaterami. Raczej podchodza pod kategorie platnych najemnikow i zabojcow, ktorzy za judaszowe szekle robia to, co robia na zyczenie gangsterow tworzacych w naszym kraju judeologie Polin. Daleko im do patriotycznych bohaterow walczacych za wolnosc i bezpieczenstwo swojej Ojczyzny.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: