IV Bieg o Puchar Prezesa BS w Piotrkowie Kujawskim

Mój Szanowny Kolega Marcin Zientara (Manager d/s Teleinformatycznych i Jakości Danych, BS Piotrków Kujawski) przesłał informacje o kolejnej edycji Biegu o Puchar Prezesa BS w Piotrkowie Kujawskim. Oto one:

Już w najbliższą niedziele tj 30.06.2019r. odbędzie się IV Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim. Impreza w całości organizowana przez Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim. Podobnie jak w latach poprzednich trasa biegu liczy 10 km i w wiedzie od siedziby Banku w Piotrowie Kujawskim do malowniczo położonego ośrodka wypoczynkowego w Połajewie nad jeziorem Gopło. Na liście uczestników zapisanych jest już ponad 140 osób w tym kilkadziesiąt zgłoszeń od pracowników Banków Spółdzielczych, dla których zostały utworzone specjalne kategorie z nagrodami!!!. Impreza z każdym kolejnym rokiem się rozwija i na starcie pojawia się coraz więcej zawodników. W bieżącym roku została połączona z finałem rywalizacji Sportowej SGB oraz finałem Grand Prix Powiatu Radziejowskiego w Biegach na 10 km. Wszystko po to by zachęcić jak najwięcej osób do zdrowego stylu życia.

Zapisy na bieg trwają jeszcze tylko 3 dni. Zapraszamy wszystkich do udziału!

Pracownicy Banków Spółdzielczych są zwolnieni z opłaty startowej.

Dodatkowe informacje oraz regulamin biegu dostępne są na stronie internetowej Banku: www.bspk.pl. Link do elektronicznych zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/iv-bieg-o-puchar-prezesa-banku-spoldzielczego-w-piotrkowie-kujawskim-v2965.pl.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: