Znowu przez jakiś czas nie będzie mnie na BS BLOG-u

Niestety, najpierw praca – potem przyjemności. Bywanie na BS BLOG-u zaliczam zdecydowanie do tej drugiej kategorii, choć na pracę też nie narzekam 🙂 – lubię większość jej elementów. Dopiero niedawno wróciłem z konferencji FANB firmy Novum, a już w poniedziałek raniutko wyjeżdżam na kilka dni prac audytorskich na Małopolskę. Potem będzie Boże Ciało, które pewnie przeobrazi się w tzw. długi weekend.

Pracy zrobiło się dużo, ostatnio zdarzają mi się nierzadko sobotnie szkolenia w BS-ach, czy sobotnio – niedzielne wykłady na Uczelni Łazarskiego. O ile pierwszy kwartał b. r. był w miarę spokojny, to począwszy od okolic maja prace audytorski ruszyły szeroką ławą. Nasz Zespół wizytuje klientów w różnych miejscach Polski.

W tym roku nasi klienci poprosili o wyjątkowo dużą liczbę ofert. Przez pierwsze półrocze nasz Koordynator Kontraktów, kol. Ilona Białecka przygotowała ich blisko 200. Dla porównania podam, że w całym ubiegłym roku wysłaliśmy ofert niewiele ponad 100.

Duża część wysłanych ofert (blisko połowa) to oferty na Audyty PSD2. Zainteresowanie jest duże, pierwsze projekty już ruszają; ciekawe jest to, że projekty zamawiają nawet te banki, które nie mają huba PSD2 w zrzeszeniu i MAJĄ interfejs zapasowy – a więc nie będą występować do KNF-u o zwolnienie z opcji fall-back. Banki te chcą po prostu sprawdzić, czy są dobrze przygotowane do PSD2 dla siebie – dla własnej wiedzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: