„Udział w Forum Administratorów Novum Bank 2019 potwierdziła rekordowa liczba uczestników.” (Wieści z NOVUM)

Widzimy się na FANB 11-12 czerwca. Jak pisałem, organizatorzy zaprosili mnie do wygłoszenia prelekcji; będzie ona w dniu pierwszym imprezy, a dotyczyć będzie tego, jak samodzielnie sprawdzić przygotowanie Banku do PSD2. Do zobaczenia więc niebawem w pięknej Białowieży, a poniżej krótka notatka nadesłana przez Szanownych Organizatorów Forum:

Już po raz dwunasty Zakład Usług Informatycznych Novum zaprosił przedstawicieli Banków Spółdzielczych do udziału w Forum Administratorów Novum Bank 2019. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 – 12 czerwca w hotelu Żubrówka, w Białowieży.

Podczas Forum zostaną omówione, między innym, wyzwania, jakie przed bankami spółdzielczymi stawia dyrektywa PSD2. Przedstawiony będzie zakres bieżącej i planowanej współpracy ze Zrzeszeniami. Ponadto zaplanowane są, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród uczestników poprzednich edycji FANB, prelekcje z dziedziny cyberbezpieczeństwa, także w tym roku wystąpią eksperci specjalizujący się w tej tematyce. Do udziału zaproszono między innymi: dra hab. Grzegorza Kotlińskiego, profesora nadzwyczajnego (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Tomasza Mironczuka (Instytut Rynku Finansowego), Artura Czyża (Sekurak), Alberta Sadowskiego (Kerberos Ochrona Informacji), Janusza Kurczycha (Bank Spółdzielczy w Kielcach). A także firmy, między innymi – Progress Software, Galeos, KEBA, Zyxel Communications, Lenovo, Atende, oferujące produkty wspierające działalność banków spółdzielczych.

Udział w Forum Administratorów Novum Bank 2019 potwierdziła rekordowa liczba uczestników.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: