TYLER DURDEN: „Na stronie 218 czytamy o kulisach wyboru prezesa SGB Banku”

Sz. Kom. TYLER DURDEN pisze:

„Autor bloga twierdzi, że w bankowości spółdzielczej nic się nie dzieje, ale najwyraźniej to tylko cisza przed burzą. Wystarczy poczytać wydaną tydzień temu książkę >>Delfin. Mateusz Morawiecki<< Piotra i Jakuba Gajdzińskich.

Na stronie 218 czytamy o kulisach wyboru prezesa SGB Banku. Autorzy cytują uczestnika spotkania Marka Chrzanowskiego, ówczesnego prezesa KNF, z prezesami BS-ów [spotkanie dotyczyło potencjalnych kandydatów: Andrzeja Chmieleckiego, Michała Ołdakowskiego i Mirosława Skiby]:

>>Chrzanowskie powiedział, że Chmielecki nie ma szans na prezesurę, a Ołdakowski „będzie nam wkrótce potrzebny gdzie indziej”. A później oświadczył, że jedynym kandydatem na stanowisko prezesa SGB Banku, który zgodę dostanie, na pewno dostanie, jest Mirosław Skiba. Byliśmy wstrząśnięci. Banki spółdzielcze i SGB Bank są instytucjami prywatnymi. W tym czasie nie było jeszcze żadnego konkursu, żadnych oficjalnych kandydatów, a tymczasem urzędnik państwowy dyktuje nam, kogo mamy wybrać na prezesa banku zrzeszającego<<.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: