Szkolenie „Przygotowanie Banku do Audytu Bezpieczeństwa” (6.06, ON-LINE)

Temat Audytów PSD2 to temat ostatnio gorący. Ale oprócz tego szykuje się nam w tym roku naprawdę dużo audytów bezpieczeństwa. To będzie kolejny, drugi rok tzw. „klęski urodzaju” (przypominający okres tuż przed, i tuż po terminie wdrożenia Rek. D), która to „klęska” oczywiście bardzo nas cieszy, ale oznacza będzie dużo ciężkiej pracy i podróży po Polsce naszego Zespołu Audytorskiego – zwłaszcza w II połowie roku.

Poprzedni rok był świetny pod względem obrotów – firma odnotowała ich blisko 3-krotny wzrost. Sądząc po bieżącej, zdecydowanie ponadnormatywnej liczbie klientów chętnych do otrzymania naszej oferty, ten rok może być podobnie (jeśli nie bardziej) urodzajny. Dla nas pierwsza połowa roku jest zawsze bardziej spokojna, ale już „podpisuje się” co miesiąc nowa pula kontraktów; kontraktów z klientami, którzy wprawdzie audyt planują na II połowę roku, ale już chcą mieć podpisaną umowę.

Wszystkie osoby, które przygotowują się do projektu AuB i chcą, żeby ten projekt wypadł jak najlepiej (wszak nasze raporty po-audytowe praktycznie zawsze chcą oglądać podczas inspekcji Dzielni Szturmowcy z KNF-u), zachęcam do zapoznania się z programem szkolenia ON-LINE Przygotowanie Banku do Audyty Bezpieczeństwa” (06.06): http://www.kerberos.pl/szkoleniaBS.pdf

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: