„Mówisz i masz” – czyli o konwencie w Józefowie

Sz. Kom. OB.SERWATOR domagał się, by na BS BLOG-u było o konwencie w Józefowie. Jak wspomniałem, nie było mnie tam, ale znalazłem art. podsumowujący na portalu alebank.pl. Zgodnie zatem z porzekadłem „mówisz i masz”, prezentuję kilka cytatów i link do artykułu:

„Już w lutym dojdzie do spotkania kierownictw banków, zrzeszeń, IPS-ów, oraz obu izb z reprezentacją trzech wiodących dostawców rozwiązań informatycznych #SGB #BPS #ZBP”

O likwidacji mniejszości blokującej i podejmowanie decyzji większością: ” Już intuicja, potwierdzona wystąpieniem Prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza, podpowiada, że w sprawach strategii owa większość powinna mieć wymiar kwalifikowany i dobrze, że w tym względzie udzielono delegacji Radzie Konsultacyjnej. „

O zintegrowanym rozwiązaniu zrzeszeniowym i centrum usług wspólnych: „Czy budować, bez gwarancji co do finalnego rezultatu, zróżnicowane, hybrydowe struktury, na bazie funkcjonujących rozwiązań, czy masowo inkorporować do jednolitej technologicznie opcji oferowanej przez jednego z dostawców? Pragmatyka podpowiada, że tak. Już w lutym dojdzie do spotkania kierownictw banków, zrzeszeń, IPS-ów, oraz obu izb z reprezentacją trzech wiodących dostawców rozwiązań informatycznych, którzy deklarowali wolę współdziałania w zakresie wypracowania satysfakcjonującego wszystkie zainteresowane środowiska rozwiązania.”

Zmiana modelu biznesowego w kierunku obligatoryjnych na poziomie zrzeszenia produktów, przy zachowaniu indywidualnej podmiotowości”

Ciekaw jestem Państwo opinii na temat powyższych tez. Tu link do całego art.: https://alebank.pl/banki-spoldzielcze-podsumowanie-konwentu-w-jozefowie/?id=274389&catid=25930&cat2id=25928&fbclid=IwAR2tX1bKAwmXTFnOlfayp9nFmVq_xGMhqG3oms_DjvO06eQ_UQTIa_2ORw0

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: